Stylový základ: dřevěné podlahy

Interiér domova si zaslouží jen to nejlepší. Proto jsme zvolili podlahu Boen X-press, která spojuje eleganci dřeva s jeho trvanlivostí. Třívrstvá konstrukce zajištuje stabilitu, zatímco vrchní vrstva z tvrdého dřeva dodává místnostem hřejivost přírodního materiálu a zemitý charakter. Celá podlaha zabezpečuje dlouhověkost, krásu a odolnost vůči poškození.

Dveře, které spojují:

Vstup do nových prostor je jedinečným zážitkem. Námi vybrané vstupní dveře jsou bránou do bezpečí. Ochrání nejen před zloději. Rakouské vchodové dveře od výrobce Internorm jsou nejen dobře zpracované a designově povedené. Jsou také bezpečnostní a protipožární. Díky použitému kvalitnímu profilu udrží v zimě teplo pěkně uvnitř domu.

Pro skloubení kvality s elegancí jsme v interiéru použili dveře Sapeli. Bezfalcové zárubně a dekor amerického dubu dodají prostoru nádech lehké elegance. Dveře jsou zároveň velmi kvalitní a odolné vůči běžnému používání.

Elegance v koupelně: nadčasové materiály

Každé ráno v krásné koupelně začne skvěle. Kvalitní vybavení a skvostná velkoformátová dlažba dodají interiéru moderní vzhled, který jen tak neomrzí a ještě vám dlouho vydrží. Vaše koupelna se jistě stane nejen místem každodenní očisty těla, ale také útočištěm pro relaxaci duše.

Praktický komfort: technická místnost

Technická místnost má být nejen funkční, ale také příjemná na pohled. Naše technická místnost nabízí praktičnost, skvělé zpracování a vkus na každém centimetru čtverečním.

Váš interiér je zrcadlem vašeho vkusu a nároků na bydlení. Použité materiály jsou nejen hezké na pohled, ale jsou také vyrobené v kvalitě na kterou se můžete spolehnout.