Základová deska jako záruka stability:

Každý výjimečný dům začíná kvalitní základovou deskou. Pro nás to není jen povinností, je to naše vášeň. Izolace základové desky je základem pro bezproblémovou budoucnost, proto používáme směs asfaltu modifikovaného elastomery a minerálními plnivy. Dvojitá vrstva této izolace zajišťuje, že se vaše domovy budou mít kde zakotvit – a to na pevném základu.

Okna v nejlepším provedení od firmy Svět oken:

Okna v rodinných domech Černilov jsou jako pohled do budoucnosti – spojují prověřenou kvalitu s nadčasovým designem. Od předního českého dodavatele Svět oken přinášíme okna té nejvyšší kvality, která zároveň splňují parametry pro použití v energeticky pasivních domech. Díky kombinaci plastového interiéru a hliníkového exteriéru jsou odolná, účinná a opravdu snadno se udržují. Prémiový povlak skla ECLAZ přináší nejen tepelnou ochranu, ale také více denního světla do interiéru.

Šest komor v rámu v kombinaci s izolačním trojsklem výborně izoluje a snižuje tak náklady na vytápění.

Trojité obvodové těsnění zvyšuje teplenou a zvukovou izolaci. Díky bezpečnostním systémům okna zajišťují spolehlivou ochranu před vloupáním.

Střecha, která nikdy neomrzí:

Střecha nejen chrání dům před povětrnostními vlivy, ale také definuje jeho vzhled. Proto jsme vsadili na pálené tašky Tondach, které mají skutečně dlouhou životnost, ale také nabízí stálobarevnost. Engobový povrch střešních tašek střechu chrání před nečistotami a zamezuje tvorbě mechu. Moderní vzhled použité krytiny pak domu dodává jedinečný šmrnc.

Snímek obrazovky 2020-08-10 v 13.33.37

Teplo i chlad pod kontrolou: Tepelné čerpadlo Daikin

Vaše pohodlí je náš cíl, a proto jsme vybrali tepelné čerpadlo Daikin. Toto moderní zařízení nejen topí, ale také chladí, a to vše s maximální efektivitou a tichým chodem. Díky inteligentnímu prostorovému čidlu udržuje váš komfort i úspory energie. K tomu všemu přináší nejmodernější technologie Flash Streamer ještě vyšší čistotu vzduchu, a tím i podporuje zdravé vnitřní prostředí.